tumblr visitor stats
Botimet Max -
.

Sinopsi

Festat familjare të Vitit të ri, Krishtlindjeve, Shën Valentinit, festave fetare, fejesat e martesat, ditëlindjet, përvjetoret, festat zyrtare dhe pritje të ndryshme janë ngjarje të gëzueshme, por dhe që kërkojnë tryeza të mbushura me gatime të shijshme, meny të pasura, shtrim të veçantë të tavolinës dhe shërbim të mirë.

“Tryeza e  festave” eshte një libër i plotë me të gjitha detajet e festave, me menytë klasike e tradicionale nga më interesantet të kuzhinës italiane.

Meny me bazë peshku, mishi, vegjeteriane – meny për çdo ditë e për çdo festë. Të gjithë i pëlqejmë festat, por amvisat na i bëjnë ato vërtet të bukura.

Detaje rreth librit

Formati : Print
ISBN: 99943-37-15-7
Faqe : 236
Shtepia Botuese : Botimet Max

Ky liber shitet ne 2 formate:
Liber : $9.00
eBook : $7.00

Tryeza e festave

Sergio Barzetti


Kategoria:

Komentet

4 komente ne “Tryeza e festave”

 1. Fantastik, me receta qe i japin kaq bukuri tryezes.

  Diana

 2. Nice

  Lale

 3. te shijshme te gjithaaaaaaa

  elmedinaa

 4. shum të shijshme dhe të bukura

  sead

Jepni mendimin tuaj

Kosto dhe koha e postimit

* Kostot dhe koha e shperndarjes. Me poshte jane shenuar cmimet e shperndarjes ne Dollar $ ne te gjithe vendet e botes sipas postes Shqiptare. TARIFAT

* Per porosi brenda Shqiperise koha e mberritjes se porosise tuaj eshte 2-3 dite pune.

* Per porosi ne zonen e Evropes koha e mberritjes se porosise tuaj  eshte 7-9 dite pune

* Per porosi ne zonat e tjera te botes koha e mberritjes se porosise tuaj eshte 15-20 dite pune.

** Nuk ka kosto shperndarje per librat ne formatin elektronik eBook